AKTYWNA PIANA CZYŚCI SZKŁO METAL NT1029 Normatek Powiększ do pełnego rozmiaru

AKTYWNA PIANA CZYŚCI SZKŁO METAL NT1029 NormatekAKTYWNA PIANA CZYŚCI SZKŁO METAL NT1029 Normatek 

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

18,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 60 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 60 punktów.


- W przypadku czyszczenia dywanów oraz tapicerki; po naniesieniu piany na zabrudzone miejsca i odczekaniu kilka sekund powierzchnie należy wcierać sucha szmatką lub miękką szczotką.

ktywna piana NT-1029 Normatek, to uniwersalny i skuteczny środek czyszczący do wielu powierzchni. Posiada wielorakie zastosowanie zarówno w motoryzacji, pracach domowych, jak i zakładach przemysłowych. Pianka z łatwością usuwa trudno schodzące zabrudzenia w tym: osady spowodowane dymem, tłuszcz, wosk, martwe insekty, resztki gumy oraz kleju. Można ją stosować na powierzchniach metalowych, szklanych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych. Czyści plamy z dywanów, tapicerki, tapicerki samochodowej, sprzętu sportowego nie niszcząc ich. Aktywna piana NT-1029 znakomicie się sprawdza do mycia szyb samochodowych, jak i szyb okiennych, powierzchni ze stali nierdzewnej, zwłaszcza w gastronomii i pomieszczeniach sanitarnych oraz wszelkiego typu ceramiki. Pianka w sprayu nie cieknie z pionowych powierzchni, nie pozostawia smug, plam i poświaty, a co najważniejsze jest szybka w użyciu. Preparat nie zawiera substancji żrących i ma przyjemny zapach. Ponadto nadaje świeży wygląd matowym i zwietrzałym tworzywom sztucznych.

 

Pojemność 600 ml


Zalety:
- produkt ekologiczny - substancja czynna nie zawiera składników szkodliwych dla warstwy ozonowej
- środek jest uniwersalny
- posiada trwały i przyjemny zapach
- ma uniwersalne zastosowania
- pozostawia lśniącą powierzchnię, bez smug oraz plam
- można stosować zarówno wewnątrz jak na zewnątrz pomieszczeń/pojazdu
- preparat bardzo skuteczny i szybki w użyciu

 

Zastosowanie:
- Środek uniwersalny może być stosowany zarówno do powierzchniach metalowych, szklanych, ceramicznych, drewnianych jak i tapicerki oraz tworzyw sztucznych.

 

Sposób użycia:
- Przed użyciem kilkukrotnie wstrząsnąć, spryskać elementy do czyszczenia, odczekać kilka sekund aż środek wejdzie w reakcje z brudną powierzchnią i wytrzeć do sucha ściereczką lub papierem. - Czynność powtórzyć w przypadku mocnego zabrudzenia. 

Opinie o cislog.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...